Victoria Agency

Přejít na obsah

.PRODUKCEVictoria Agency

Produkční, umělecká a modelingová agentura Victoria Agency vznikla na základě rodinné tradice již v roce 2005. Spojením herečky, pedagožky a tanečního choreografa vznikl  jedinečný  tým, který je schopen  produkovat projekty vždy originálního a netradičního charakteru.

Na základě profesionálního portfolia je Victoria Agency schopna zpracovat jakýkoliv projekt tak, aby si divák odnesl nejen podívanou, ale i umělecký zážitek.

Služby Victoria Agency : EVENTY, MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, DĚTSKÉ DNY, HOSTESSING, SVATBY A OSLAVY NA KLÍČ, PREZENTACE PRO FIRMY /FOTO, VIDEO, KALENDÁŘE, FIREMNÍ VEČÍRKY…

Součástí produkčního týmu jsou umělci z oblasti muzikálu, divadla i filmu. Tím je Victoria Agency jedinečná a bezkonkurenční. Nemusí si umělce najímat, protože jsou součástí produkce.
Pro naše klienty je to záruka velice příjemné cenové kalkulace za služby.

Samozřejmostí je i technické zázemí i zajištění osobností české TOP scény.

Poptávka, dotaz.
SYMPAŤÁK VYSOČINY 2017

Victoria Agency dne 25.6. 2017 pořádala již 2. ročník SYMPAŤÁK VYSOČINY 2017, kde největší sympatie a současně titul SYMPAŤÁK VYSOČINY 2017 vybojoval Martin John z Brna. Druhé místo si zasloužil David Oller z Brna a třetím sympatickým mužem se stal Patrik Havelka také z Brna.
Největší sympatie u diváků, kteří hlasovali na webových stránkách, získal Michal Bezega ze Znojma.

Již v prosinci roku 2017 bude vyhlášen 3. Ročník SYMPAŤÁK 2018. Muži, kteří mají především smysl pro humor, se mohou přihlašovat prostřednictvím přihlášky, která bude zveřejněná ihned po vyhlášení 3. ročníku.

51x Foto


DANCE FASHION SHOW

Dne 1. 12. 2017 pořádala Victoria Agency již 12. ročník Velkolepé dance fashion show, kterou moderovala Kateřina Kristelová.
Nechyběl bohatý kulturní program, který doplnil prezentaci luxusních kolekcí
Celá choreografie byla tanečně náročná a podtrhla tak atraktivitu módních vstupů.

33x Foto


FIREMNÍ EVENTY

Victoria Agency realizuje firemní eventy na jakékoli téma zadavatele. Stejně tak zajistí atraktivní kulturní program v plesové sezóně, včetně zpěváků, herců, kouzelníků, fotokoutku, módní přehlídky,…..vždy dle přání zadavatele.
 
Příkladem je event k výročí firmy VMV, který se konal přímo v prostorách společnosti.
Zadejte poptávku, rádi vám vypracujeme nabídku!!

8x Foto


AUTOSALÓNY
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Victoria Agency velice ráda spolupracuje s autosalóny, kde se stará o program při příležitosti dne otevřených dveří.
Tradičně se tak stal našim zadavatelem autosalón BUPI-LOKET, kam je naše agentura zvána pravidelně s dance fashion show. Společně s návštěvníky tak strávíme krásné odpoledne v nádherném prostředí  luxusních automobilů.

Victoria Agency je schopna zpracovat jakýkoli program ke dni otevřených dveří jak autosalónů, tak i firem.
Poptejte a vypracujeme vám několik možností programu, včetně VIP osobností.

8x Foto

Módní show u Hradeb

Velkou chloubou Victoria Agency je Zahradní módní show, která se konala v krásných prostorách zahradní restaurace U Hradeb. Celý den mohli návštěvníci u sklenice lahodného moku a bohatého občerstvení shlédnout krásné kolekce našich obchodních partnerů. Součástí celého dne byly i „Zahradní trhy“, které podtrhly atraktivitu celého programu i prezentovaných kolekcí.
Victoria Agency zajistí jakýkoli program v prostorách restaurací, barů, casín, klubů,
diskoték,………
Napište nezávaznou poptávku, Victoria Agency zajistí atraktivní program, včetně VIP hostů.


8x Foto

Charitativní projekt „Pro Marii“

Victoria Agency je schopna zpracovat jakýkoli velkolepý projekt s vysokou návštěvností. Příkladem je celodenní, charitativní projekt s Monkey Business „Pro Marii“.
Celodenní program byl pro širokou veřejnost zcela zdarma. Dopolední program byl určený našim nejmenším, odpolední a večerní dětem i dospělým. Nechyběl catering, stánky, dětský koutek,…Velkolepou módní show večer uzavřel koncert skupiny Monkey Business.

Victoria Agency pomáhá: „Pro Marii“- prevence rakoviny prsu, podporuje projekt Smích pro  nemocné, dětské domovy, seniory,…..

26x FotoMódní show přímo u obchodníka.

Victoria Agency má stálé partnery, které poptávají módní show přímo ve svých prodejnách. Stálým partnerem je CA móda, které naše modelky, modelové, děti i ženy prezentují sezónní trendy.

Fashion show přímo u zadavatele je velice efektivní, protože diváci /zákazníci/ mají možnost ihned outfit zakoupit.

Victoria Agency velice ráda přijede i k vám, stačí napsat poptávku a představu programu.12x Foto
Návrat na obsah